„Nie płacą Ci za godzinę. Płacą za WARTOŚĆ jaką dodajesz do tej godziny”

~Jim Rohn

O mnie

Kamila Radzyńska

Trener ekspert z doświadczeniem w handlu zagranicznym. Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu Akademii SET w Warszawie, specjalizuje się w komunikacji międzykulturowej.

Członek Society for Intercultural Education Training and Research SIETAR Polska oraz Klubu Trenerów Biznesu.

Specjalizuje się w krajach Dalekiego Wschodu. Tłumaczy różnice międzykulturowe, odpowiadając na aktualne potrzeby biznesu.

Od kilkunastu lat pracuje jako Research & Development Manager w środowisku wielokulturowym. Zajmuje się wyszukiwaniem i weryfikacją nowych kontrahentów z Azji i Europy. Nawiązuje międzynarodowe kontakty handlowe i dba o utrzymywanie wieloletnich relacji biznesowych. Negocjuje ceny i warunki współpracy. Współpracuje z firmami spedycyjnymi oraz Agencjami Celnymi.

W codziennych kontaktach handlowych posługuje się językiem francuskim, włoskim, angielskim. Odwiedziła ponad 30 krajów.

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, ukończyła z wyróżnieniem filologię romańską będąc najmłodszą wówczas studentką w Polsce.

Stypendystka Université Jean Moulin Lyon III oraz zdobywca głównej nagrody w ogólnopolskim konkursie wiedzy o kulturze Francji (organizatorzy: France Inter i Program III Polskiego Radia).

Pracowała jako lektor j. francuskiego w Alliance Française przy Uniwersytecie Łódzkim oraz jako tłumacz w Wytwórni Filmów Fabularnych w Łodzi.

Zainteresowania: aktywny wypoczynek – rower, turystyka bliższa i dalsza oraz muzyka klasyczna i kino europejskie.

Dwukrotnie wygrała w teleturnieju "Jeden z dziesięciu".

Trener biznesu
Kamila Radzyńska
tel. 604 531 306 e-mail: szkolenia@kamila-radzynska.pl